Karolina Nowalska

adwokat

Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa autorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa fotografii oraz muzyki. Na co dzień prowadzę kancelarię adwokacką na olsztyńskiej Starówce.
[Więcej >>>]

Sklep z umowami

Prawy Profil w Radiu Olsztyn #3

Karolina Nowalska23 kwietnia 20192 komentarze

Cześć!

Czy wiesz, że 26 kwietnia jest Światowy Dzień Własności Intelektualnej? Święto to zostało ustanowione w 2000 r. przez Światową Organizację Własności Intelektualnej na pamiątkę wejścia w życie konwencji ustanawiającej WIPO w 1970 r. W ten dzień organizowanych jest wiele wydarzeń, paneli dyskusyjnych, warsztatów – wszystko po to, aby promować wiedzę o prawach własności intelektualnej i zwracać uwagę na ich znaczenie w życiu codziennym i gospodarczym.

Z tej właśnie okazji zostałam zaproszona do wystąpienia w audycji w Radiu Olsztyn. Nagranie będzie na żywo i będzie można nas posłuchać w piątek 26 kwietnia od godziny 9.20.

Będziemy rozmawiać o prawach autorskich, znakach towarowych i wzornictwie przemysłowym. Spróbuję również odpowiedzieć na pytanie, czy faktycznie „acta 2” to cenzura internetu.

Polecam Ci również stronę WIPO, na której znajdziesz kursy online o różnych poziomach trudności, a wszystkie dotyczące praw własności intelektualnej rzecz jasna. Niesamowita dawka wiedzy w przystępnej formie. Dodatkowym atutem jest fakt, że spora część kursów jest darmowa, a niektóre kończą się egzaminem, którego zaliczenie łączy się dodatkowo z uzyskaniem certyfikatu.

Mam nadzieję, że do „usłyszenia” w piątek! 😉

Photo by Matt Botsford on Unsplash

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Karolina Nowalska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Rafał 23 kwietnia, 2019 o 23:23

  Gratuluję Pani Mecenas występu w Radiu Olsztyn! 🙂

  Rafał 🙂

  Odpowiedz

  Karolina Sawicka 24 kwietnia, 2019 o 05:56

  Dziękuję serdecznie Rafale 🙂

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Karolina Nowalska w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: