Karolina Nowalska

adwokat

Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa autorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa fotografii oraz muzyki. Na co dzień prowadzę kancelarię adwokacką na olsztyńskiej Starówce.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy lub porady?

Urlop!

Karolina Nowalska14 czerwca 20194 komentarze

Dokładnie od 4.51 czasu bardzo letniego podążam do Krakowa na ostatni egzamin w ramach studiów podyplomowych Prawo własności intelektualnej. Później małe pożegnanie z grupą pełną fantastycznych ludzi, a od poniedziałku urlop… Mądrzejsza o doświadczenie czerwcowych upałów w tamtym roku, w tym roku zaplanowałam urlop właśnie na ten miesiąc.

Jadę w jedyne miejsce, w którym odpoczywam. Podlasie, mała miejscowość gdzieś w Puszczy Augustowskiej. 14 dni leżenia w hamaku, pływania, łowienia ryb i jeżdżenia na rowerze. Bosko, prawda? 🙂

Nowe wpisy

Nie zamierzam jednak zostawiać Cię z niczym. W kolejnych dniach opublikuję m.in. wpis o tym, co zrobić, gdy przypadkowo lub wskutek innych przyczyn utracisz swój fanpage.

Instagram

Chciałabym również zaprosić Cię na moje konto na instagramie. Od kilku dni zaczynam nagrywać filmiki na instastories i zależy mi na Twoim feedbacku, ponieważ noszę się z zamiarem nagrywania treści w formie wideo oraz podcastów. Daj znać co myślisz o takim rozwiązaniu i czy w ogóle da się mnie oglądać 🙂

Niezłe Aparaty

Zachęcam Cię również do sprawdzenia oferty Niezłych Aparatów. Tam od kilku dni sprzedają się (i to imponująco dobrze) moje wzory umów. Znajdziesz tam m.in. wzór umowy TFP, umowy o sesję rodzinną lub biznesową.

Powrót do pracy

Do kiedy odpoczywam? Do 1 lipca. Ale wracam do kancelarii tylko na 3 dni 🙂 Później jeszcze Londyn (jadę na Goodwood Festival of Speed). Do pracy wracam 8 lipca. 

Skrzynkę mailową oraz wiadomości na facebooku będę sprawdzać każdego wczesnego poranka, więc jeśli masz jakiś temat niecierpiący zwłoki – pisz śmiało.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci nieco ochłody w nadchodzące dni!

Karolina

 

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Karolina Nowalska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Cezary 14 czerwca, 2019 o 10:30

  Oczywiście, że bosko! Udanego urlopu!

  Odpowiedz

  Karolina Sawicka 14 czerwca, 2019 o 10:35

  Ha! Dziękuję Panie Czarku 🙂 Pozdrawiam!

  Odpowiedz

  Leszek Bloch 14 czerwca, 2019 o 17:36

  Ha – zaskoczyłaś mnie łowieniem 🙂 Udanego wypoczynku.

  Odpowiedz

  Karolina Sawicka 14 czerwca, 2019 o 17:39

  Leszku, łowię dla samego łowienia 🙂 Nie żebym była w tym dobra 🙂 Dziękuję!

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Karolina Nowalska w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: