Karolina Nowalska

adwokat

Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa autorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa fotografii oraz muzyki. Na co dzień prowadzę kancelarię adwokacką na olsztyńskiej Starówce.
[Więcej >>>]

Potrzebujesz umowy lub porady?

Podsumowanie początkującego bloga

Karolina Nowalska30 maja 2017Komentarze (0)

Czy ktoś z Was prowadzi bloga? Pamiętacie swoje początki? Ja jestem na takim właśnie etapie i póki co towarzyszy mi związany z tym niegasnący entuzjazm. 

Z mojego bardzo krótkiego podsumowania bloga wynika, że najpopularniejszym wpisem jest ten o współautorstwie, na drugim miejscu jest zakładka „o mnie”, co właściwie nie dziwi, bo z reguły lubimy wiedzieć, z kim mamy do czynienia, a na trzecim miejscu jest wpis omawiający korzystny dla fotografa wyrok zasądzający bardzo przyzwoitą kwotę zadośćuczynienia i odszkodowania.

Już w ciągu tych niespełna trzech tygodni życia bloga zostałam kilka razy miło zaskoczona. Pierwszy raz, gdy zauważyłam, że pojawili się pierwsi subskrybenci, za co bardzo dziękuję. Drugi raz, gdy mojego bloga poleciła na jednej z facebookowych grup zupełnie nieznana mi osoba, która jak się w późniejszej rozmowie okazało też jest prawniczką – blogerką i w tym miejscu ją serdecznie pozdrawiam. A trzeci raz gdy pod wpisami pojawiły się pierwsze komentarze, za co również dziękuję.

To zerkanie co jakiś czas na rosnący słupek wejść na stronę to naprawdę bardzo fajne uczucie, chociaż trochę przypomina mi się wtedy mój przyjaciel, który lubił sobie popatrzeć jak „lecą kilobajty” gdy ściągał coś z internetu 🙂 Tak czy inaczej, już po tak krótkim czasie wiem, że podjęłam dobrą decyzję. Będę pisać, bo lubię to robić i znalazła się chociaż garstka osób, które chcą to czytać 🙂 Pozdrawiam!

W czym mogę Ci pomóc?

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Karolina Nowalska w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Adwokacka Karolina Nowalska w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: