Karolina Sawicka

adwokat

Specjalizuję się w sprawach z zakresu prawa autorskiego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa fotografii oraz muzyki. Na co dzień prowadzę kancelarię adwokacką na olsztyńskiej Starówce.
[Więcej >>>]

Prawy Profil w CYK Magazyn!

Karolina Sawicka25 kwietnia 2019Komentarze (0)

Absolutna bomba, ponieważ od zawsze (właściwie od momentu prowadzenia bloga) chciałam również mieć możliwość pojawiania się sporadycznie w magazynach fotograficznych. I voila! Latem 2019 r. ukaże się CYK Magazyn pod redakcją Marceliny Kluszczyńskiej Bita w nim stała rubryka mojego autorstwa o prawie w fotografii. 

CYK Magazyn jest skierowany do fotografów rodzinnych, ponieważ treści w nim zawarte będą w głównej mierze dotyczyły szeroko pojętej fotografii rodzinnej. Aczkolwiek każdy fotograf – czy wykonujący sesje noworodkowe, ciążowe, portretowe lub okolicznościowe będzie mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.

CYK Magazyn będzie kwartalnikiem, a jego pierwszy numer pojawi się w czerwcu 2019 r. Będzie zawierał m.in.:

  • wywiady z twórcami (np. z Dorotą Rozpędowską – twórczynią marki Sajrum),
  • artykuł o Mężczyznach w fotografii rodzinnej, w którym opinie na ten temat wyrażą panowie Czarek Rajkowski, Dawid Konieczny oraz londyński fotograf rodzinny Russ Jackson,
  • relację z konferencji Baby & Kid Poland

i…

stałą rubrykę dotyczącą Prawa w fotografii tworzoną tymi oto rękoma 🙂 

Social media CYK Magazyn dopiero raczkują, dlatego zachęcam do polubienia i obserwowania. Będzie się działo! 🙂

Pozdrowienia!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 889 010 608e-mail: kontakt@adw.olsztyn.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Adwokacka Karolina Sawicka Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Karolina Sawicka z siedzibą w Olsztynie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@adw.olsztyn.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: